Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Jiné objekty - Komerční nemovitosti

Jiné komerční objekty na prodej a pronájem, kancelář, hotely a penziony, restaurace, obchodní domy, ubytování, výroba. Nejrychlejší realitní služby a inzertní služby. Máme velký respekt k finančnímu kapitálu a komplexnímu prostředí, ve kterém se v současné době investuje s ohledem na rychle se vyvíjející podmínky trhu. Přidáváme odkazy na některé webové stránky, které se Vám mohou hodit při prodeji či koupi nemovitosti. Najdete zde například katalog firem, stránky katastrálního úřadu, kde si můžete ověřit majitele nemovitosti.

sponzorované odkazy
Prodej táborové základny11.04.18, prodám
Prodám táborovou základnu na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory, 500m od zříceniny hradu Rabštejn. Rozloha areálu 24 139 m2, z toho zastavěná plocha 256m2, z toho stavební parcela 104 m2. Cca 1/6 pozemku tvoří lesní porost. Základna...
Pardubický kraj / chrudim3990000 CZK
Kategorie inzerce: Reality > Pardubický kraj > Reality Chrudim > Komerční nemovitosti > Jiné objektyDetail inzerátu

Počet položek: 1položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se