Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Rodinný dům - Domy

Rodinný dům na prodej, nabídka rodinných domů. Atraktivní nabídky bydlení. Největší realitní a inzertní server. Investice do nemovitosti je velice důležitým finančním rozhodnutím do budoucna. Realizujte obchod přímo ve Vašem městě. Reality a nemovitosti on-line na jednom místě z celé ČR.

sponzorované odkazy
Prodej komplexu dvou rodinných domů29.04.13, prodám
Nabízíme k prodeji komplex dvou rodinných domů. Oba domy spolu sousedí štítovou zdí. První dům má 2 podlaží, 3+1, 2xWC, 1xkoupelna, technické zázemí, velká terasa a půda vhodná k vytvoření půdní vestavby. Garáž pro 2 auta. Celková obytná...
Olomoucký kraj / Přerov - Čekyně5500000 CZK
Kategorie inzerce: Reality > Olomoucký kraj > Reality Přerov > Domy > Rodinný důmDetail inzerátu
RD Čelčice u Přerova24.10.11, prodám
Nemáte chuť ani čas vyřizovat stavební povolení , máme pro Vás nabídku rozestavěného RD /7+1/ v klidné části obce Čelčice. Jedná se o hrubou stavbu, provedenou renomovanými staveb. firmami, připravenou k napojení na inženýrské sítě před domem.
Celá ČR / Přerov2050000 CZK
Kategorie inzerce: Reality > Olomoucký kraj > Reality Přerov > Domy > Rodinný důmDetail inzerátu

Počet položek: 2položek na stránku: 1

sponzorované odkazy
Datová úschovnaPublikuj článekRegistrovat se